731 203 000

(po - pá 9-12 a 13-17)

Váš košík je prázdný

Historie

Naše podnikání začalo v červnu roku 2005, kdy jsme začali na tu dobu v naprosto novém druhu podnikání se zážitkovými dárky. Byli jsme mezi prvními třemi zážitkovými firmami v ČR. V naší nabídce byste v té době na stránkách www.adrop.cz našli především dárky jako: Bungee jumping, tandemový seskok padákem a let větroněm.

V roce 2007 jsme vstoupili na slovenský trh na stránkách www.adrenalinove-darceky.sk, kde můžete nabídku nejen adrenalinových dárků najít ještě dnes. Po letech, kdy jsme se soustředili především na rozšiřování naší nabídky, zlepšování služeb, výběrové řízení na dodavatele zážitků pro velké společnosti, nastal zlomový rok 2011. Na konci tohoto roku se zúročuje naše práce, na zlepšování služeb a naše firma dostává prestižní ocenění vítěz ShopRoku 2011 v kategorii dárčeky a zážitky na Slovensku a finalista ShopRoku 2011 v kategorii dárky a zážitky v ČR.   

V roce 2012 jsme koupili konkurenční stránku www.daruj-radost.cz, kde jsme odstartovali nový projekt, který je zaměřený na to, aby si zde zákazník koupil nejlevnější zážitky na trhu. Docílili jsme toho především naší strategií, jelikož všechna forma korespondence bude elektronická včetně doručování poukazů zákazníkům. V tomto roce jsme opět obhájili prestižní ocenění finalista ShopRoku 2012 v kategorii dárky a zážitky v ČR.

V roce 2013 spouštíme nový zážitkový web na stránkách www.adrop.cz, který klade velký důraz na přehlednost, lepší orientaci zákazníkům a především na vylepšování servisu zákazníkům.      

Adrop.cz

S námi začnete žít!

Pokud máte nějaké dotazy, které nejsou zodpovězeny v sekci často kladené otázky, tak neváhejte a kontaktujte nás. Velmi rádi Vám veškeré dotazy zodpovíme.

Nevíte si rady?

Vyberte si pomocí našeho průvodce

Pro koho

Vyberte pro koho chcete dárek

Region

Všechny regiony

Víme, po čem muži touží

39 543

Splněných snů

351

Zážitků v nabídce

767 560

Tepů při zážitku

922

Pokakaných trenýrek

Newsletter

Chcete od nás zasílat nejnovější nabídky a zajímavé akce? Zaregistrujte svůj email:

Hodnocení heureka

100 %

zákazníků doporučuje obchod na Heureka.cz

doporučuji

mozkov

Ráda v tomto obchodě nakupuji,pro pestrost nabídky a velmi dobrou spolupráci.Vřele všem doporučuji!H.A.

Helena Antošová

Doporučuji

Smile

Dárek máte do
minuty v ruce

Nejširší nabídka zážitků
v ČR

11 let

Spolehlivost a stabilita přes
11 let na trhu

Zážitky můžete vybírat
i na Slovensku

Platnost poukazu
12 měsíců

731 203 000 (po - pá 9-12 a 13-17)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2016 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena