731 203 000

(po - pá 9-12 a 13-17)

Váš košík je prázdný

Pravidla soutěže na Facebooku

1. Soutěž organizuje společnost Adrop, s.r.o., se sídlem Vinohradská 2165/48, 12000 Praha 2, IČ: 27312925, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 152307 (dále jen „Adrop“ nebo „organizátor“). Účast v Soutěži je zdarma a není podmíněna ani nákupem zboží či služeb společnosti Adrop.

2. Jednotlivé soutěže budou zveřejňovány od 23.4.2014 na dobu neurčitou. Soutěží se o zážitky zdarma. Jednotlivé soutěže bude organizátor zveřejňovat podle svých možností a bude je vždy uveřejňovat na Facebookové stránce Adrop, s.r.o..

3. Zájemce o účast v soutěži musí být aktivní uživatel Facebooku a musí na něm tedy mít profil. Účastníkem soutěže se stane každý, kdo zároveň udělí "To se mi líbí" naší firemní stránce(https://www.facebook.com/Adrop.cz).

4. Soutěž je založena na reakci na konkrétní příspěvek, tedy uživatel se stává soutěžícím udělením komentáře ke konkrétnímu příspěvku týkajícímu se daného zážitku.

5. Posledním krokem k zisku konkrétního zážitku je ke svému komentáři získat alespoň co nejvíce "To se mi líbí". Ti, kteří udělí „To se mi líbí“ konkrétnímu příspěvku zároveň musí udělit „To se mi líbí“ naší firemní stránce (https://www.facebook.com/Adrop.cz).

6. Vítěz daného zážitku musí splňovat všechna kritéria uvedená výše a bude vybrán na základě počtu udělení nejvíce"To se mi líbí". Vítězný příspěvek vyhodnotí interní komise společnosti Adrop, s.r.o.

7. Výherce bude o výhře vyrozuměn do soukromé zprávy na svém Facebookovém profilu a po získání jeho kontaktních údajů mu bude výhra zaslána na konkrétní adresu.

8. Vítězem soutěže se může stát každý jmenovitě pouze 2x za celé trvání soutěže. Znamená to, že výherce jednoho jména a jedné adresy může od 23.4. na dobu neurčitou vyhrát celkem 2 libovolné výhry. Pokud se soutěžící účastní soutěže vícekrát než jednou, je nutné, aby komentář k příspěvku byl pokaždé jiný, jinak bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

9. Bude-li mít organizátor oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání účastníka soutěže či jiné osoby, která účastníku soutěže napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude účastník ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání účastníka soutěže či jiné osoby, která účastníku soutěže napomohla či mohla napomoci k výhře, jenž je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.

10. Výhra účastníka soutěže, kterou z důvodů spočívajících nikoli na straně organizátora nebude možno doručit, propadá ve prospěch organizátora. Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení oznámení o výhře nebo za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení výhry samotné z důvodů spočívajících na straně účastníka soutěže nebo poskytovatele služeb elektronických komunikací, poskytovatele poštovních služeb či jiného doručovatele.

11. Na výhru nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo nich požadovat jiné plnění.

12. Účastník soutěže dává svojí účastí v soutěži souhlas organizátorovi Soutěže společnosti Adrop souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, pro účely organizace soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu, včetně souhlasu s jejich zveřejněním na internetových stránkách www.denjaksen.cz, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění. Účastník soutěže zároveň uděluje společnosti Adrop souhlas se zasíláním informací o pořádaných akcích a jiných aktivitách, jakož i obchodních sdělení na poskytnutou e-mailovou adresu, ve smyslu zákona č.480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to až do písemného odvolání souhlasu, a to na dobu trvání tří let, nebude-li odvolán dříve. Organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje poskytnuté účastníky soutěže po dobu trvání Soutěže a po dobu přiměřenou po jejím skončení, nejpozději však do konce třetího měsíce po skončení Soutěže. Účastník Soutěže má právo k jejich přístupu, je oprávněn písemně požádat o poskytnutí informace o osobních údajích, které jsou o něm zpracovávány, a v případě porušení svých práv, může požádat organizátora Soutěže o vysvětlení nebo požadovat, aby organizátor Soutěže odstranil závadný stav nebo má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Účastník Soutěže bere na vědomí, že má práva dle § 11 a 21zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv odvolat, že má právo na opravu údajů, blokování a jejich likvidaci. Účastník Soutěže může své výše uvedené souhlasy kdykoliv odvolat písemnou žádostí zaslanou na výše uvedenou adresu společnosti Adrop. V takovém případě však ztrácí nárok na výhru, nebyla-li Soutěž ještě ukončena.

13. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na internetových stránkách www.adrop.cz.

14. Soutěžící registrací do Soutěže souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže v plném rozsahu.

15. Soutěž organizuje společnost Adrop, s.r.o. z vlastní iniciativy a nezávisle na portálu www.facebook.com.

Adrop.cz

S námi začnete žít!

Pokud máte nějaké dotazy, které nejsou zodpovězeny v sekci často kladené otázky, tak neváhejte a kontaktujte nás. Velmi rádi Vám veškeré dotazy zodpovíme.

Nevíte si rady?

Vyberte si pomocí našeho průvodce

Pro koho

Vyberte pro koho chcete dárek

Region

Všechny regiony

Víme, po čem muži touží

39 543

Splněných snů

351

Zážitků v nabídce

767 560

Tepů při zážitku

922

Pokakaných trenýrek

Newsletter

Chcete od nás zasílat nejnovější nabídky a zajímavé akce? Zaregistrujte svůj email:

Hodnocení heureka

100 %

zákazníků doporučuje obchod na Heureka.cz

doporučuji

mozkov

Ráda v tomto obchodě nakupuji,pro pestrost nabídky a velmi dobrou spolupráci.Vřele všem doporučuji!H.A.

Helena Antošová

Doporučuji

Smile

Dárek máte do
minuty v ruce

Nejširší nabídka zážitků
v ČR

11 let

Spolehlivost a stabilita přes
11 let na trhu

Zážitky můžete vybírat
i na Slovensku

Platnost poukazu
12 měsíců

731 203 000 (po - pá 9-12 a 13-17)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2016 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena